Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
28
Witosa - Cieszyńska
kierunek:
Grudzice - Pętla
6
45
7
23
8
33
9
33
10
32
11
32
12
32
13
32
14
41
15
41
16
41
17
33
18
32
19
32
20
30