Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Centralna - Oliwkowa
kierunek:
Dambonia - Pętla
6
02
AC
38
AC
7
03
AC
23
AC
38
AC
53
AC
8
9
17
AC
10
17
AC
11
17
AC
12
17
AC
13
17
AC
47
AC
14
20
AC
39
AC
15
09
AC
39
AC
16
09
AC
39
AC
17
16
AC
18
16
AC
19
16
AC
20
14
AC
21
08
AC
22
08
AC
A - Kurs do przystanku Chmielowice - Pętla
C - kurs do: Chmielowice - Pętla