Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Partyzancka - Północna
kierunek:
Sławice - Pętla
4
49
5
29
P
49
P
6
32
7
05
45
P
8
9
01
10
00
11
00
12
00
54
C
13
44
PC
14
37
C
15
07
C
34
16
04
34
17
03
18
00
19
00
20
00
27
21
27
P
22
26
56
P - kurs przez: Północna - Rutkiewicz >> Północna II - Pętla
C - kurs przez: Cmentarz - Pętla