Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Partyzancka - Północna
kierunek:
Sławice - Pętla
5
25
6
25
7
27
8
31
C
9
31
C
10
31
C
11
30
C
12
31
C
13
31
C
14
31
C
15
31
C
16
31
C
17
31
C
18
31
C
19
29
20
27
21
27
P
22
26
56
P - kurs przez: Północna - Rutkiewicz >> Północna II - Pętla
C - kurs przez: Cmentarz - Pętla