Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Centralna - Oliwkowa
kierunek:
Dambonia - Pętla
8
12
AC
9
10
12
AC
11
12
14
AC
13
14
14
AC
15
16
14
AC
17
18
14
AC
19
20
13
AC
21
22
13
AC
A - Kurs do przystanku Chmielowice - Pętla
C - kurs do: Chmielowice - Pętla