| ||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
B - kurs przez: Budowlanych - Cygana >> Plac Kopernika - Uniwersytet C - kurs przez: Czarnowąsy - Pętla >> Budowlanych - Kępska I - Kurs do przystanku Witosa - Centrum Handlowe W - kurs do: Witosa - Centrum Handlowe D - kurs do: Drobiarska - Częstochowska - Pętla J - Kurs do przystanku Drobiarska - Częstochowska - Pętla U - kurs przez: Budowlanych - Obwodnica >> Budowlanych - Kępska Z - kurs przez: Czarnowąsy - Pętla >> Sobieskiego - Sołtysów L - kurs przez: Budowlanych - Obwodnica >> Plac Kopernika - Uniwersytet |