Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
7
Popiełuszki
kierunek:
Złota - Dworzec Grotowice - Pętla
4
58
5
33
W
6
37
W
52
7
32
W
8
46
W
9
51
10
51
11
51
12
51
13
21
W
41
W
14
54
15
59
16
59
17
51
18
51
19
51
20
47
21
27
W
22
45
W - kurs przez: Oświęcimska - Metalchem I >> Oświęcimska - Metalchem VI