Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Rejtana - Urząd Skarbowy
kierunek:
Żytnia - Pętla
6
59
BP
7
59
8
59
9
59
10
59
11
59
12
59
13
59
14
59
15
59
16
59
17
59
18
59
19
59
20
59
21
59
22
48
EF
B - Kurs do przystanku Pużaka - Pętla
P - kurs do: Pużaka - Pętla
E - kurs do: Wiejska - Oleska
F - Kurs do przystanku Wiejska - Oleska