Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Chmielowice - Pętla
kierunek:
Dambonia - Pętla
6
05
AC
41
AC
7
06
AC
26
AC
41
AC
56
AC
8
9
20
AC
10
20
AC
11
20
AC
12
20
AC
13
20
AC
50
AC
14
23
AC
42
AC
15
12
AC
42
AC
16
12
AC
42
AC
17
19
AC
18
19
AC
19
19
AC
20
17
AC
21
11
AC
22
11
AC
A - Kurs do przystanku Chmielowice - Pętla
C - kurs do: Chmielowice - Pętla