Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Niemodlińska - Skrzyżowanie
kierunek:
Polska Nowa Wieś - Kościół - Pętla
6
02
7
02
ACK
8
9
03
10
11
03
12
13
04
14
15
04
16
17
04
18
19
04
20
56
A - Kurs do przystanku Ochodze - Pętla
C - kurs do: Ochodze - Pętla
K - kurs przez: Komprachcice - Niemodlińska >> Komprachcice - Kolejowa