Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
7
Popiełuszki - Kościół
kierunek:
Złota - Dworzec Grotowice - Pętla
5
00
35
W
6
40
W
55
7
35
W
8
49
W
9
54
10
54
11
54
12
54
13
24
W
44
W
14
57
15
16
02
17
02
54
18
54
19
54
20
50
21
30
W
22
47
W - kurs przez: Oświęcimska - Metalchem I >> Oświęcimska - Metalchem VI