| |||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||
B - Kurs do przystanku Północna I - Pętla P - kurs do: Północna I - Pętla R - kurs z pominięciem: Wrocławska - Centrum Handlowe A - kurs przez: Domańskiego - Ludowa >> Cmentarz - Pętla H - Kurs do przystanku Cmentarz - Pętla M - kurs do: Cmentarz - Pętla S - kurs z pominięciem: 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej >> Wspólna - Wrocławska |