| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
A - Kurs do przystanku Brzezie - Elektrownia B - kurs do: Brzezie - Elektrownia S - kurs przez: Sobieskiego - Sołtysów >> Brzezie - Elektrownia F - Kurs do przystanku Świerkle - Pętla W - kurs do: Świerkle - Pętla C - kurs do: Czarnowąsy - Pętla E - kurs przez: Sobieskiego - Sołtysów >> Czarnowąsy - Pętla |