| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
B - Kurs do przystanku Pużaka - Pętla P - kurs do: Pużaka - Pętla A - Kurs do przystanku Głogowska - Pętla G - kurs do: Głogowska - Pętla W - kurs przez: Oświęcimska - Metalchem I >> Oświęcimska - Metalchem VI D - Kurs do przystanku Luboszycka - Chabrów L - kurs do: Luboszycka - Chabrów |