Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Brynicka
kierunek:
1 Maja - Dworzec Główny
6
25
FW
7
02
FW
51
FW
8
9
10
23
FW
11
12
30
FW
13
14
15
FW
15
16
FW
16
16
FW
17
16
FW
18
19
22
FW
20
21
12
FW
46
FW
22
23
17
FW
F - Kurs do przystanku Świerkle - Pętla
W - kurs do: Świerkle - Pętla