Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Komprachcice - Kolejowa
kierunek:
Polska Nowa Wieś - Kościół - Pętla
5
00
AC
6
37
ACK
7
14
ACK
8
16
ACK
9
16
ACK
A - Kurs do przystanku Ochodze - Pętla
C - kurs do: Ochodze - Pętla
K - kurs przez: Komprachcice - Niemodlińska >> Komprachcice - Kolejowa