Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Ochodze
kierunek:
Polska Nowa Wieś - Kościół - Pętla
5
04
AC
6
41
ACK
7
18
ACK
8
20
ACK
9
20
ACK
A - Kurs do przystanku Ochodze - Pętla
C - kurs do: Ochodze - Pętla
K - kurs przez: Komprachcice - Niemodlińska >> Komprachcice - Kolejowa