Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
8
Oświęcimska - Metalchem VI
kierunek:
Polska Nowa Wieś - Kościół - Pętla
13
59
14
29
MP
15
16
14
17
17
18
19
20
21
22
18
M - kurs przez: Komprachcice - Niemodlińska >> Polska Nowa Wieś - Kościół - Pętla
P - kurs do: Polska Nowa Wieś - Kościół - Pętla