Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
1
Nysy Łużyckiej - Rondo
kierunek:
Witosa - Wygonowa - Pętla
6
35
7
00
19
45
8
10
40
9
10
10
10
11
10
40
12
10
40
13
10
40
14
09
39
15
09
39
16
09
39
17
10
40
18
10
19
10