Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Niemodlińska - Cmentarz
kierunek:
Al. Przyjaźni - Pętla
4
56
5
6
11
7
05
8
09
9
09
10
09
11
09
12
09
13
09
14
28
15
27
16
27
17
26
18
17
19
17
20
16
NA
21
16
22
23
09
NA
N - kurs do: Nysy Łużyckiej - Rondo
A - Kurs do przystanku Nysy Łużyckiej - Rondo