Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Popiełuszki - Mała
kierunek:
Wschodnia - Pętla
5
12
32
59
6
27
G
7
04
GAW
27
46
8
16
46
9
16
46
10
15
45
11
15
45
12
15
45
13
15
48
14
19
49
15
19
AW
49
16
19
49
17
14
44
18
25
19
23
20
26
21
26
22
26
23
00
BR
_ - kurs realizowany pojazdem niskopodłogowym
G - kurs przez: Głogowska - Pomorska
A - Kurs do przystanku Wschodnia - 23
W - kurs do: Wschodnia - 23
B - Kurs do przystanku Reymonta
R - kurs do: Reymonta