Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
80
Niemodlińska - Dworzec Zachodni - 2
kierunek:
Dambonia - Pętla
7
20
NA
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
41
NA
N - kurs do: Nysy Łużyckiej - Rondo
A - Kurs do przystanku Nysy Łużyckiej - Rondo