Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
7
Oświęcimska - Rudzkiego
kierunek:
Prószkowska - Politechnika
5
10
55
6
30
7
02
8
15
9
16
10
16
11
16
12
16
13
16
14
21
15
21
16
21
17
17
18
17
19
17
20
07
21
20
22
24
59
CE
C - kurs do: Chabrów - Szkoła
E - Kurs do przystanku Chabrów - Szkoła