Poniedziałek
Wtorek
Czwartek
Sobota
Niedziela
10
Budowlanych - Prudnicka
kierunek:
Witosa - Centrum Handlowe
5
06
DJW
36
DJW
6
06
IT
36
IT
7
36
IT
8
36
9
36
10
06
36
11
37
12
36
13
06
DJ
36
DJW
14
36
15
36
16
36
17
36
18
36
19
36
20
34
IT
21
34
DJW
22
10
IT
35
IT
I - Kurs do przystanku Witosa - Wygonowa - Pętla
T - kurs do: Witosa - Wygonowa - Pętla
D - kurs do: Drobiarska - Częstochowska - Pętla
J - Kurs do przystanku Drobiarska - Częstochowska - Pętla
W - kurs z pominięciem: Witosa - Centrum Handlowe