Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Sobota
Niedziela
12
Popiełuszki
kierunek:
Wrocławska - Centrum Handlowe
5
04
AP
59
AP
6
25
59
AP
7
22
8
01
46
BK
9
01
16
BK
10
01
11
01
12
01
13
01
AP
28
AP
58
14
28
AP
58
15
28
AP
58
AP
16
13
43
17
01
38
BK
51
BK
18
01
19
01
20
13
21
13
AP
33
22
03
56
DE
23
16
BK
A - Kurs do przystanku Północna I - Pętla
P - kurs do: Północna I - Pętla
B - Kurs do przystanku Książąt Opolskich - Rondo
K - kurs do: Książąt Opolskich - Rondo
D - kurs do: Dambonia - Pętla
E - Kurs do przystanku Dambonia - Pętla