Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Sobota
Niedziela
12
Marka Z Jemielnicy - Walecki
kierunek:
Wrocławska - Centrum Handlowe
5
08
AP
6
04
AP
30
7
04
AP
27
8
06
51
BK
9
06
21
BK
10
06
11
06
12
06
13
06
AP
33
AP
14
03
33
AP
15
03
33
AP
16
03
AP
18
48
17
06
43
BK
56
BK
18
06
19
06
20
17
21
17
AP
37
22
07
23
00
DE
20
BK
A - Kurs do przystanku Północna I - Pętla
P - kurs do: Północna I - Pętla
B - Kurs do przystanku Książąt Opolskich - Rondo
K - kurs do: Książąt Opolskich - Rondo
D - kurs do: Dambonia - Pętla
E - Kurs do przystanku Dambonia - Pętla