Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Sobota
Niedziela
12
Walecki
kierunek:
Wrocławska - Centrum Handlowe
5
09
AP
6
05
AP
31
7
05
AP
28
8
07
52
BK
9
07
22
BK
10
07
11
07
12
07
13
07
AP
34
AP
14
04
34
AP
15
04
34
AP
16
04
AP
19
49
17
07
44
BK
57
BK
18
07
19
07
20
18
21
18
AP
38
22
08
23
01
DE
21
BK
A - Kurs do przystanku Północna I - Pętla
P - kurs do: Północna I - Pętla
B - Kurs do przystanku Książąt Opolskich - Rondo
K - kurs do: Książąt Opolskich - Rondo
D - kurs do: Dambonia - Pętla
E - Kurs do przystanku Dambonia - Pętla