Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Sobota
Niedziela
12
Reymonta
kierunek:
Wrocławska - Centrum Handlowe
5
11
AP
6
08
AP
34
7
08
AP
31
8
10
55
BK
9
10
25
BK
10
10
11
10
12
10
13
10
AP
37
AP
14
07
37
AP
15
07
37
AP
16
07
AP
22
52
17
10
47
BK
18
00
BK
10
19
10
20
20
21
20
AP
40
22
10
23
03
DE
23
BK
A - Kurs do przystanku Północna I - Pętla
P - kurs do: Północna I - Pętla
B - Kurs do przystanku Książąt Opolskich - Rondo
K - kurs do: Książąt Opolskich - Rondo
D - kurs do: Dambonia - Pętla
E - Kurs do przystanku Dambonia - Pętla