Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
al. Solidarności
kierunek:
Sławice - Pętla
4
15
55
P
5
15
P
54
6
26
7
04
P
8
20
9
20
10
20
11
20
12
11
C
13
01
PC
51
C
14
21
C
51
15
21
51
16
20
17
20
18
20
19
20
50
20
52
P
21
52
22
22
P - kurs przez: Północna - Rutkiewicz >> Północna II - Pętla
C - kurs przez: Cmentarz - Pętla