Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Partyzancka - Wrocławska
kierunek:
Witosa - Wygonowa - Pętla
5
08
6
08
7
07
8
24
9
24
10
24
11
24
12
24
13
24
14
24
15
24
16
24
17
24
18
24
19
24
20
07
21
12
22
22