Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Niemodlińska - Dworzec Zachodni - 1
kierunek:
Witosa - Wygonowa - Pętla
5
13
6
13
7
13
8
30
9
30
10
30
11
30
12
30
13
30
14
30
15
30
16
30
17
30
18
30
19
30
20
12
21
17
22
27