Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Marka Z Jemielnicy - Walecki
kierunek:
Wschodnia - Pętla
5
31
AW
6
31
AW
7
30
AW
8
30
AW
9
30
AW
10
30
AW
11
31
AW
12
31
13
31
AW
14
31
15
31
16
31
17
31
18
31
19
31
20
32
21
32
22
32
23
05
BR
A - Kurs do przystanku Wschodnia - 23
W - kurs do: Wschodnia - 23
B - Kurs do przystanku Reymonta
R - kurs do: Reymonta