Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Ozimska - Plebiscytowa
kierunek:
Wschodnia - Pętla
5
39
AW
6
39
AW
7
39
AW
8
39
AW
9
39
AW
10
39
AW
11
42
AW
12
42
13
42
AW
14
42
15
42
16
42
17
42
18
42
19
42
20
40
21
40
22
40
A - Kurs do przystanku Wschodnia - 23
W - kurs do: Wschodnia - 23