Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Grudzicka - Szkoła
kierunek:
Wschodnia - Pętla
5
47
AW
6
47
AW
7
48
AW
8
48
AW
9
48
AW
10
48
AW
11
51
AW
12
51
13
51
AW
14
51
15
51
16
51
17
51
18
51
19
51
20
49
21
49
22
49
A - Kurs do przystanku Wschodnia - 23
W - kurs do: Wschodnia - 23