Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Popiełuszki - Mała
kierunek:
Wschodnia - Pętla
5
26
AW
6
26
AW
7
25
AW
8
25
AW
9
25
AW
10
25
AW
11
25
AW
12
25
13
25
AW
14
25
15
25
16
25
17
25
18
25
19
25
20
27
21
27
22
27
23
00
BR
A - Kurs do przystanku Wschodnia - 23
W - kurs do: Wschodnia - 23
B - Kurs do przystanku Reymonta
R - kurs do: Reymonta