Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
15
al. Solidarności - Koszalińska
kierunek:
Wójtowa Wieś - Pętla
5
16
AGW
6
11
WBNP
41
WBNP
58
7
11
WBNP
26
41
8
11
WBNP
41
9
09
WBNP
39
10
09
WBNP
39
11
09
WBNP
39
12
09
WBNP
39
13
09
WBNP
25
40
WBNP
55
14
10
AGW
25
40
WBNP
55
15
10
AGW
25
40
WBNP
55
16
10
AGW
25
40
WBNP
17
12
WBNP
42
18
12
WBNP
42
19
12
WBNP
42
20
07
WBNP
37
WBNP
21
07
37
WBNP
22
08
WBNP
A - Kurs do przystanku Górki - Pętla
G - kurs do: Górki - Pętla
W - kurs z pominięciem: Wójtowa wieś - Pętla
B - Kurs do przystanku Winów - Szkolna
N - kurs do: Winów - Szkolna
P - kurs przez: Prószkowska - Postępu >> Winów - Szkolna