Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
15
Piastowska - Korfantego
kierunek:
Wójtowa Wieś - Pętla
5
34
WBG
54
WCNP
6
14
30
WCNP
45
WBG
7
00
WCNP
17
31
WCNP
46
8
01
31
WCNP
9
01
31
WCNP
10
01
31
WCNP
11
01
31
WCNP
12
01
31
WCNP
13
01
31
WCNP
47
14
03
WCNP
18
33
WBG
48
15
03
WCNP
18
33
WBG
48
16
03
WCNP
18
33
WBG
48
17
02
WCNP
32
WCNP
18
02
32
WCNP
19
02
32
WCNP
20
02
25
WCNP
55
WCNP
21
25
55
WCNP
22
25
WCNP
W - kurs z pominięciem: Wójtowa wieś - Pętla
B - Kurs do przystanku Górki - Pętla
G - kurs do: Górki - Pętla
C - Kurs do przystanku Winów - Szkolna
N - kurs do: Winów - Szkolna
P - kurs przez: Prószkowska - Postępu >> Winów - Szkolna