Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
15
Wojska Polskiego - Biasa
kierunek:
Witosa - Wygonowa - Pętla
5
21
51
6
13
34
49
7
03
18
36
54
8
24
54
9
24
54
10
24
54
11
24
54
12
24
54
13
24
52
14
07
22
37
52
15
07
22
37
52
16
07
24
54
17
14
NCP
24
54
18
24
54
19
24
59
20
24
54
21
24
54
22
24
54
N - kurs do: Nysy Łużyckiej - Rondo
C - Kurs do przystanku Nysy Łużyckiej - Rondo
P - kurs przez: Plac Jana Kazimierza >> Nysy Łużyckiej - Rondo