Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Niemodlińska - Dworzec Zachodni - 2
kierunek:
Al. Przyjaźni - Pętla
5
06
A
6
21
A
7
15
A
8
19
A
9
19
A
10
19
A
11
19
A
12
19
A
13
19
A
14
38
A
15
37
A
16
37
A
17
36
A
18
27
A
19
27
A
20
26
BN
21
26
A
22
23
19
BN
B - Kurs do przystanku Nysy Łużyckiej - Rondo
N - kurs do: Nysy Łużyckiej - Rondo
A - Kurs do przystanku Al. Przyjaźni - Pętla