Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Częstochowska - Tysiąclecia
kierunek:
Dambonia - Pętla
5
33
AC
47
6
05
AC
30
AC
50
AC
7
04
AC
19
AC
35
46
8
13
25
43
AC
9
12
42
AC
10
12
42
AC
11
12
42
AC
12
12
42
AC
13
12
AC
42
AC
59
AC
14
14
29
AC
44
59
AC
15
14
29
AC
44
59
AC
16
14
38
AC
53
17
13
43
AC
18
13
43
AC
19
13
43
AC
20
08
38
AC
21
08
38
AC
22
09
39
A - Kurs do przystanku Chmielowice - Pętla
C - kurs do: Chmielowice - Pętla