Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Ozimska - Katowicka
kierunek:
Dambonia - Pętla
5
44
AC
58
6
17
AC
42
AC
7
02
AC
17
AC
32
AC
48
59
8
26
38
56
AC
9
25
55
AC
10
25
55
AC
11
25
55
AC
12
25
55
AC
13
25
AC
55
AC
14
12
AC
27
42
AC
57
15
12
AC
27
42
AC
57
16
12
AC
27
51
AC
17
06
25
55
AC
18
25
55
AC
19
25
55
AC
20
19
49
AC
21
19
49
AC
22
20
50
A - Kurs do przystanku Chmielowice - Pętla
C - kurs do: Chmielowice - Pętla