Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Gutenberga
kierunek:
Dambonia - Pętla
6
04
AC
40
AC
7
05
AC
25
AC
40
AC
55
AC
8
9
19
AC
10
19
AC
11
19
AC
12
19
AC
13
19
AC
49
AC
14
22
AC
41
AC
15
11
AC
41
AC
16
11
AC
41
AC
17
18
AC
18
18
AC
19
18
AC
20
16
AC
21
10
AC
22
10
AC
A - Kurs do przystanku Chmielowice - Pętla
C - kurs do: Chmielowice - Pętla