Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Witosa - Osiedle
kierunek:
Dambonia - Pętla
5
31
AC
45
6
03
AC
28
AC
48
AC
7
02
AC
16
AC
32
43
8
10
22
40
AC
9
10
40
AC
10
10
40
AC
11
10
40
AC
12
10
40
AC
13
10
AC
40
AC
57
AC
14
12
27
AC
42
57
AC
15
12
27
AC
42
57
AC
16
12
36
AC
51
17
11
41
AC
18
11
41
AC
19
11
41
AC
20
06
36
AC
21
06
36
AC
22
07
37
A - Kurs do przystanku Chmielowice - Pętla
C - kurs do: Chmielowice - Pętla