Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Ozimska - Plebiscytowa
kierunek:
Częstochowska - Pętla
5
24
51
6
20
49
7
02
19
35
BC
51
8
04
35
BC
9
06
36
BC
10
06
36
BC
11
06
36
BC
12
06
36
BC
13
06
36
BC
14
02
18
34
BC
49
15
04
19
34
BC
49
16
04
19
BC
34
49
17
06
34
BC
18
04
34
BC
19
04
34
BC
20
03
33
21
03
33
22
03
32
23
02
B - Kurs do przystanku Częstochowska - Działki Pętla
C - kurs do: Częstochowska - Działki Pętla