Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Witosa - Szpital
kierunek:
Wrocławska - Centrum Handlowe
5
07
AP
6
05
AP
35
7
03
AP
8
17
9
17
10
17
11
17
12
17
57
AP
13
17
AP
14
15
APG
15
15
APG
16
16
17
19
18
19
19
19
20
21
21
06
AP
A - Kurs do przystanku Północna I - Pętla
P - kurs do: Północna I - Pętla
G - kurs przez: Głogowska - Pętla >> Głogowska - Pomorska