Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Nysy Łużyckiej - Rondo
kierunek:
Witosa - Centrum Handlowe
5
39
DW
6
11
DW
41
DW
7
19
34
GES
8
39
9
38
10
38
11
38
12
38
13
38
S
14
41
15
41
16
41
17
38
18
38
19
38
DW
20
37
DW
21
52
DW
22
37
DW
G - kurs do: Głogowska - Pętla
D - Kurs do przystanku Witosa - Wygonowa - Pętla
W - kurs do: Witosa - Wygonowa - Pętla
E - Kurs do przystanku Głogowska - Pętla
S - kurs przez: Głogowska - Pomorska >> Głogowska - Pętla