Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Luboszycka - Tatrzańska
kierunek:
Witosa - Centrum Handlowe
5
40
DW
6
12
DW
42
DW
7
21
36
GES
8
41
9
40
10
40
11
40
12
40
13
40
S
14
43
15
43
16
43
17
40
18
40
19
40
DW
20
38
DW
21
53
DW
22
38
DW
G - kurs do: Głogowska - Pętla
D - Kurs do przystanku Witosa - Wygonowa - Pętla
W - kurs do: Witosa - Wygonowa - Pętla
E - Kurs do przystanku Głogowska - Pętla
S - kurs przez: Głogowska - Pomorska >> Głogowska - Pętla