Czarnowąsy - Jagiełły - Pętla
Wschodnia - Pętla
Grudzicka - Wschodnia
Grudzicka
Grudzicka - Szkoła
Tysiąclecia - Krokusów
Tysiąclecia - Kościół
Częstochowska - Tysiąclecia
Ozimska - Malinka
Głogowska - Pomorska
Głogowska - Chłodnicza
Głogowska - Pętla
Wschodnia - Stadion
Rejtana
1 Maja - Szkoła
1 Maja - Kasprowicza
Fabryczna
Armii Krajowej - Fabryczna
Armii Krajowej - Katowicka
1 Maja - Dworzec Główny
Reymonta
Plac Kopernika - Sienkiewicza
Nysy Łużyckiej - Rondo
Luboszycka - Tatrzańska
Luboszycka - Chabrów
Luboszycka - Harcerska
Działkowa - Mzk
Luboszycka - Mzk
Luboszycka - Skrzyżowanie
Krzanowicka - Ciepła
Krzanowicka
Krzanowicka - Mikołaja
Jagiełły - Szkoła
Jagiełły - Wolności
Jagiełły - Podleśna
Namysłowska - Duńska
Pelargonii
Norweska - Stacja PKP
Brzezie - Elektrownia
Norweska - 13
Norweska
Norweska - 1
Dobrzeńska
Brzezie - Pętla
Czarnowąsy - Jagiełły - Pętla
Wschodnia - Pętla
Brzezie - Pętla
Dobrzeńska
Norweska - 1
Norweska
Norweska - 13
Brzezie - Elektrownia
Norweska - Stacja PKP
Namysłowska - Duńska
Pelargonii
Jagiełły - Podleśna
Jagiełły - Wolności
Jagiełły - Szkoła
Czarnowąsy - Jagiełły - Pętla
Krzanowicka - Mikołaja
Krzanowicka
Krzanowicka - Ciepła
Luboszycka - Skrzyżowanie
Luboszycka - Mzk
Działkowa - Mzk
Luboszycka - Harcerska
Luboszycka - Chabrów
Luboszycka - Tatrzańska
Książąt Opolskich - Rondo
Sienkiewicza
Plac Kopernika - Uniwersytet
Kołłątaja - Damrota - Dworzec Główny
Armii Krajowej - Katowicka
Armii Krajowej - Fabryczna
1 Maja - Kasprowicza
1 Maja - Szkoła
Rejtana - Pętla
Rejtana
Wschodnia - Stadion
Głogowska - Pętla
Głogowska - Wschodnia
Głogowska - Chłodnicza
Głogowska - Pomorska
Ozimska - Malinka
Częstochowska - Tysiąclecia
Tysiąclecia - Kościół
Tysiąclecia - Krokusów
Grudzicka - Szkoła
Grudzicka
Grudzicka - Wschodnia
Wschodnia - Pętla