Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
21
Grudzicka - Wschodnia
kierunek:
Czarnowąsy - Jagiełły - Pętla
6
07
7
05
8
05
Z
9
05
Z
10
05
BCEZ
11
05
12
05
13
05
14
05
15
05
Z
16
05
Z
17
05
BCEZ
18
05
Z
19
05
Z
20
07
Z
21
07
Z
22
07
Z
B - kurs do: Brzezie - Pętla
C - kurs z pominięciem: Czarnowąsy - Jagiełły - Pętla
E - Kurs do przystanku Brzezie - Pętla
Z - kurs z pominięciem: Działkowa - MZK