Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
21
Norweska - 13
kierunek:
Czarnowąsy - Jagiełły - Pętla
5
42
BE
6
18
BCE
7
07
BCE
47
BCE
8
9
09
BCE
10
12
BCE
11
10
BCE
12
13
42
BE
14
15
04
BCE
16
10
BCE
17
18
09
BCE
19
20
21
35
BE
B - kurs do: Brzezie - Pętla
C - kurs z pominięciem: Czarnowąsy - Jagiełły - Pętla
E - Kurs do przystanku Brzezie - Pętla